ZÁMEČNICTVÍ
David Bláha
Dnes je Neděle 23.června 2024
Jsem tu pro vás 365dní v roce
Volejte: (+420) 604 324 848

KDO JSEM?

Jmenuji se David Bláha a v oboru zámečnictví pracuji jako zámečník již více než 15let. Jsem absolventem odborné technické školy, kde jsem získal dovednosti v oboru a  mohu tak pracovat jako zámečník ve stavební, tak i strojní kategorii. Po úspěšném zakončení tříletého učebního oboru jsem zůstal věrný řemeslu a nastoupil do prvního zaměstnání jako kvalifikovaný zámečník. 

Po několika letech svědomité práce, jsem dále působil jako mistr v zámečnické dílně, kde jsem mimo dalšího zdokonalování mých praktických dovedností, podílel i na obchodních záležitostech a přišel do přímého styku se zákazníky a řešil s nimi jejich poptávky. Výsledkem bylo několik desítek úspěšných zakázek realizovaných přímo u zákazníka.

V současné době jsem se přesunul do soukromého sektoru, kde již působím jako samostatný zámečník a veškeré záležitosti tohoto krásného řemesla od oslovení zákazníkem, dohodnutí způsobu výroby a realizace až po výslednou montáž, řeším s každým individuálně. Mým cílem je uspokojit zákazníka jakékoliv velikosti až do kapacity mé dílny, kterou jako zkušený zámečník provozuji a dohodnout podmínky vyhovující oběma stranám tak, aby výsledkem byla plná spokojenost u zákazníka.

I do budoucna bych rád zachoval vysokou kvalitu své práce za velmi příznivých cenových podmínek, tak jako nabízím v současnosti a v případě potřeby dále rozšiřovat nabídku služeb v oblasti zámečnictví a případně i rozšířit kapacity, pokud to bude potřeba.

Ke každé zakázce přistupuji a vždy budu přistupovat individuálně vždy svědomitě s maximální péčí a odpovědností. Jen tak je možné uspokojit Vás zákazníky a těšit se na to, že se budete ke mě rádi vracet! Zámečník David Bláha se těší na Vaši návštěvu!

PROČ ZADAT U MĚ?
TAKTO PRACUJI
1. Profesionální a individuální přístup k jakékoliv zakázce
2. Férové jednání a dodržení cen
3. Kvalitní práce za rozumnou cenu
4. Garantuji dohodnuté termíny
5. Dělám řemeslo, ne fušařinu!
(c) 2010 Copyright David Bláha, Všechna práva vyhrazena.
Tyto www stránky byly vytvořeny ve VM-Systems. Vyzkoušejte také naše řešení na internetový obchod.
Doporučujeme: Široký výběr potřeb pro kutily a stavebníky na schudky.cz |